//
miłej lektury

Gracze

Rors przechodzi do Nike?

Drogi Titleista i McIlroya się rozchodzą – kontrakt kończy się 31 grudnia tego roku i Acushnet Company (właściciel marek Titleist i FootJoy) nie ma zamiaru go przedłużać. Najwyraźniej Rory domagał się większej kasy, której Acushnet dać mu nie chciał. Albo gracz żądał za dużo, albo sponsor uznał, że przez pięć lat od podpisania umowy wartość rynkowa Rorsa nie wzrosła. W oficjalnym oświadczeniu McIlroy i Wally Uihlein, dyrektor generalny Acushnet wypowiadają się miło i serdecznie o współpracy:

“Our goal has been to provide Rory with the best equipment and service that would help him be the best player he could possibly be,” said Wally Uihlein, Chief Executive Officer, Acushnet Company. “He has been a great ambassador for the Titleist and FootJoy brands, and in turn, we are proud of how our equipment has contributed to his success. We wish Rory all the best, both personally and professionally, going forward.”

„I would like to thank Wally Uihlein and all of the tour staff and employees at Titleist and FootJoy for everything they have done for me since I turned professional in 2007,” said McIlroy.  „I have enjoyed five very exciting and successful years with the company and I will always appreciate the contribution Titleist has made in helping me become the player I am today.”

Tak więc Rory oficjalnie jest bez sponsora, ale nie chce powiedzieć o tym czyje lego będzie nosił w przyszłym roku. Plotki mówią, że już kilka miesięcy temu McIlroy dogadał się z Nike, nie może jednak o tym mówić otwarcie, dopóki nie wygaśnie obecny kontrakt. Niektórzy sugerują, że to właśnie jest powodem wielkiej przyjaźni, jaka pod koniec sezonu rozkwitła między Rorym i Tigerem.

Źródło: www.asiapacificgolfgroup.com

Powyższe zdjęcie Numeru 1 i Numeru 2 ostało zrobione kilka dni temu w czasie pokazowego pojedynku na polu Jinsha Lake w Chinach, który wygrał jednym uderzeniem Irlandczyk. Czy następnym razem obaj będą nosili to samo logo?

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz


osiem + 2 =